Wypożyczalnia busów

Szukasz najlepszej wypożyczalni samochodów typu van na lotnisku Kraków-Balice?

Na terenie lotniska Kraków-Balice znajduje się bardzo duża ilość wypożyczalni samochodów mająca w swojej ofercie samochody 8 czy 9-osobowe typu van. Jednak rosnąca ilość pasażerów odwiedzająca to miejsce powoduje, że zapotrzebowanie na większe samochody tego typu stale rośnie. Spotkania biznesowe, a może wycieczka całą rodziną na pełne przygód wakacje? To wszystko okazuje się o wiele łatwiejsze gdy, mamy duży, przestronny pojazd, którym możemy się poruszać, gdzie tylko chcemy.

Wynajem busa z kierowcą czy bez?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Wypożyczalnia busów Rentalvans oferuje wynajem pojazdów z kierowcą, jak i bez. Jeżeli jesteśmy większą grupą, która po prostu musi dostać się z lotniska do hotelu jak najszybciej, to transfer z kierowcą jest opcją całkowicie wystarczającą. Wynajem busa bez kierowcy daje nam jednak pewnego rodzaju niezależność. Samochód możemy zaparkować w pobliżu hotelu i w każdej chwili przemieścić się w dowolnie wybranym przez nas kierunku. Jeżeli jednak samodzielne podróżowanie po nowym miejscu nie jest tym, czego pragniemy, to wynajem auta z kierowcą jest tutaj rozwiązaniem. Oferujemy zarówno transfery z lotniska Kraków-Balice, jak i wycieczki turystyczne połączone ze zwiedzaniem do najpopularniejszych miejsc w Polsce.

Dlaczego wypożyczalnia busów Rentalvans?

Firma Rentalvans zrzesza pracowników o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży wypożyczalni samochodów. Przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta. Chcemy by cały proces wynajmu samochodu typu van czy busa z kierowcą był jak najprostszy i w pełni przejrzysty dla naszych klientów. Oferujemy nowoczesne busy 9-osobowe, przestronne, przyjemne w prowadzeniu, jak i w podróżowaniu. Nasze samochody są zawsze sprawne techniczne, zwracamy też dużą uwagę na czystość podstawianych pojazdów. Słuchamy naszych klientów i rozmawiamy z nimi, by oferować zawsze najwyższej jakości usługi. Nasi pracownicy biegle posługują się językiem angielskim, dzięki czemu w pełni rozumiemy potrzeby także naszych zagranicznych klientów. Jesteśmy otwarci na pomoc naszym klientom w sytuacjach nieprzewidzianych (opóźnione loty czy trudność z punktualnym dotarciem na lotnisko w celu zwrotu wypożyczonego vana).

Zrób rezerwację w Wypożyczalni busów Rentalvans z odbiorem na lotnisku Kraków-Balice lub innym dowolnym miejscu.

Jeżeli chcesz zrobić rezerwację i odebrać busa na krakowskim lotnisku, to wystarczy, że klikniesz w link, prowadzący do naszego formularza. Domyślną lokalizacją odbioru busa jest właśnie lotnisko Balice. Oczywiście można zmienić lokalizację odbioru, ale w tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Jesteśmy elastyczni więc dowolnie wybrana lokalizacja, nie będzie dla nas żadnym problemem.

  • Zrób rezerwację, korzystając z formularza rezerwacji busa na naszej stronie internetowej, po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności, Twoja rezerwacja jest założona;
  • Odbierz vana na lotnisku Kraków-Balice, w siedzibie naszej firmy lub dowolnym, wybranym przez siebie miejscu;
  • Ciesz się pobytem korzystając z pojazdu wypożyczonego w naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

x