Transfery i wycieczki busami

Do jakich miejsc najczęściej wykonujemy transfery i wycieczki z krakowskiego lotniska lub centrum Krakowa?

Wypożyczalnia busów Rentalvans zajmuje się wynajmem samochodów typu van na lotnisku w Krakowie oraz transferami z lotniska do centrum Krakowa. Oferujemy też transfery busem wraz z kierowcą, z innych lotnisk oraz wycieczki turystyczne do wszystkich, wartych odwiedzenia miejsc w Polsce. Zajmujemy się też przewozem osób na konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe lub towarzyskie.

Transfer busem z lotniska Kraków-Balice do centrum Krakowa

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów przejazdem jest transfer busem z krakowskiego lotniska do centrum Krakowa. Nasz kierowca odbiera Państwa z hali przylotów i zawozi pod drzwi Państwa hotelu, hostelu czy dowolnie skazanego przez Państwa miejsca w centrum Krakowa. Przewidywany czas takiego przejazdu to około 30 minut. Istnieje możliwość zamówienia przez Państwa przejazdu powrotnego na lotnisko Kraków-Balice.

Transfer z lotniska Katowice-Pyrzowice do centrum Krakowa

To także często wybierany przejazd przez klientów Rentalvans. Transfer busem na tej trasie to około półtorej godziny. W przypadku tego przejazdu również mają Państwo możliwość zamówienia transferu powrotnego z hotelu/hostelu na lotnisko.

Zakopane – wycieczka jednodniowa z Krakowa

Zakopane

Zakopane to zimowa stolica Polski. Miasto znajdujące się w południowej Polsce w otoczeniu Tatr. Wspaniałe widoki, zwiedzanie Krupówek czy po prostu wyprawa w góry. To tylko nieliczne atrakcje najwyżej położonego miasta w Polsce. Spotkaj prawdziwych górali i skosztuj produkowanego tam sera. Ze względu na odległość organizujemy wycieczki całodniowe.

Wycieczka busem do Kopalni Soli Wieliczka

Kopalni Soli Wieliczka

Kopalnia soli w Wieliczce to jeden z siedmiu cudów Polski. Sól kamienną w Wieliczce wydobywano już od XIII wieku. Kopalnia Soli w Wieliczce to zabytek wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO już w 1978 roku, jako jeden z pierwszych. Do zwiedzania jest niemal 300 kilometrów podziemnych tuneli z niesamowitą ilością rzeźb z soli kamiennej, ołtarzy czy innych dzieł sztuki. Czas wycieczki to mniej więcej 4 godziny. Warto wyposażyć się w sportowe obuwie, gdyż podczas tej wycieczki do przejścia jest niemal 800 schodów (kopalnia znajduje się 135 metrów pod ziemią).

Wycieczka do Oświęcimia i zwiedzanie muzeum Auschwitz-Birkenau

Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

W Oświęcimiu do zwiedzania udostępniona jest większość budynków byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. To miejsce nazywane też mianem "fabryki śmierci" jest obecnie pomnikiem i jednocześnie świadectwem tego, jakich zbrodni dokonywali naziści podczas ich okupacji na terenie Polski. Było to miejsce, w którym miały miejsce pierwsze eksperymenty uśmiercania ludności przy użyciu trujących związków chemicznych, gdzie mordowano całe transporty ludności żydowskiej, polskiej, romskiej i innych, gdzie prowadzono przerażające eksperymenty na ludziach, gdzie dokonywano masowych egzekucji. Druty kolczaste, więzienne mury, komory gazowe czy krematoria po dziś dzień przypominają o bezsensownych okrucieństwach wojny. Obóz jako jedyny został wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Czas trwania wycieczki to około 7 godzin.

Wycieczka do Wadowic – miasta, w którym urodził się papież Jan Paweł II

Wadowice

Wadowice to piękne miasto w południowej Polsce, w którym w 1920 roku na świat przyszedł Karol Wojtyła, późniejszy papież Jan Paweł II. Poznaj miejsce, w którym żył i wychowywał się ojciec święty. Skosztuj ulubionej kremówki papieża. Odwiedź jego dom rodzinny, poznaj jak szlachetnym, dobrym i mądrym był człowiekiem. Podczas tej wycieczki proponujemy też odwiedzenie Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wiele, wiele innych

Wypożyczalnia busów Rentalvans obsługuje przejazdy w każdym wybranym przez Państwa kierunku. Obsługujemy też konferencje, szkolenia firmowe, wyjazdy integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie czy wesela. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

x