O nas

Wypożyczalnia busów Rentalvans

Stawiasz na najwyższą jakość usług i potrzebujesz dużego 9-osobowego busa, który pozwoli Ci na podróż w najbardziej komfortowych warunkach? Potrzebujesz bezpiecznego transportu z lotniska w Krakowie po długim i ciężkim locie? W takim razie nasza oferta jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdziesz flotę nowych, zadbanych i przede wszystkim komfortowych aut typu van.

Tworzymy Rentalvans dla Was i Waszych najbliższych, by każdy wyjazd, podróż lub transport, były wyjątkowo wygodne dla wszystkich obecnych osób. Jesteśmy prężnie rozwijającą się wypożyczalnią busów, która znajduje się w Balicach, w niedalekiej odległości od lotniska Kraków. Oferujemy nie tylko wynajem busów wysokiej klasy, ale także przejazdy z lotniska w najlepszych warunkach – zespół naszych wykwalifikowanych kierowców zadba o bezpieczeństwo, czas i atmosferę.

Znamy potrzeby najbardziej wymagających klientów i wiemy, jak istotna jest jakość z podróżowania w dużej grupie – dlatego stawiamy na najwyższy poziom zadowolenia. W trosce o satysfakcję z wyboru usług naszej wypożyczalni busów, codziennie dbamy o nasze pojazdy i pielęgnujemy ich stan techniczny oraz wizualny. Każde zadanie realizujemy w taki sposób, w jaki sami byśmy chcieli być obsłużeni, dlatego potrafimy stanąć na wysokości zadania – nie czekaj i sam przekonaj się o tym już dziś!

Flota Rentalvans składa się jedynie z nowoczesnych, nowych i eleganckich vanów, posiadającym wyposażenie premium, które można spersonalizować w indywidualny sposób – jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów niezależnie od tego, czy wyjeżdżają oni prywatnie na wakacje, czy służbowo w celach biznesowych. Możliwość ustawienia foteli twarzą w twarz i wykorzystanie stabilnych oraz funkcjonalnych stolików umożliwia np. stworzenie praktycznego miejsca pracy.

Podróż nie musi być męcząca, a z naszymi usługami przekonasz się o tym, że nawet wiele godzin w aucie może być przyjemnie spędzonym czasem.

x