Flota busów

Opel Vivaro

Nowy i zaawansowany technicznie Opel Vivaro zadba o komfortową podróż wszystkich wymagających pasażerów. Ten wyjątkowo przygotowany pojazd, wyposażony został m.in. w 9 wygodnych miejsc, które sprawią, że nawet wielogodzinna podróż przestanie być problemem. W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów, wybieramy jedynie najlepsze auta, które wykorzystują rozwinięte technologie maksymalizujące parametry samochodu.

Spokój i ochrona podróżujących

Za bezpieczeństwo pasażerów podczas jazdy odpowiadają m.in. takie systemy jak:

  • hydrauliczne wspomaganie hamowania, które w razie awaryjnej sytuacji zmienia reakcję układu,
  • układ kontroli trakcji TC,
  • elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESP,
  • układ wspierający ruszanie na pochyłościach HSA,
  • antypoślizgowy układ ABS,
  • zaawansowany układ poduszek powietrznych,
  • sygnalizator zapięcia pasów.
Wygoda, ekonomia i zadowolenie

Tempomat, czujnik i kamera cofania to gwarancja zadowolenia z jazdy, natomiast innowacyjne części układów napędowych, spalinowych, silnika itp. zapewniają wydajną oraz ekonomiczną podróż.

Użytkownicy mogą liczyć m.in. na czytelną nawigację oraz przejrzysty i intuicyjny panel multimedialny, który dzięki wielu możliwościom bezprzewodowego lub przewodowego połączenia z zewnętrznym sprzętem, może stać się mobilnym centrum dowodzenia! Ciekawym dodatkiem, który sprawi, że podróż będzie czystą przyjemnością dla wszystkich, jest opcja regulacji dodatkowego systemu ogrzewania przedziału pasażerów za pomocą kontrolera w podsufitce.

Renault Trafic

Naszym zadaniem jest dostarczenie do Państwa pojazdów, które spełnią wszystkie oczekiwania. Jednym z vanów, którymi dysponujemy w naszej flocie, jest wysokiej jakości nowoczesne Renault Trafic.

Dzięki dużej pojemności bagażnika i możliwości transportu 9 osób, wybór tego auta z naszej oferty jest najlepszą decyzją dla klientów wymagających. Wnętrze jest zadbane i wygodne, by nawet wielogodzinna podróż lub transport z lotniska po długim locie, nie stanowiły problemu i nie powodowały dyskomfortu.

Bezpieczeństwo gwarancją spokoju

Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd rodzinny na urlop, czy podróż w celach biznesowych, zawsze powinieneś stawiać na asortyment, który zagwarantuje maksymalny poziom zabezpieczeń. Renault Trafic to pojazd wyposażony w najnowsze i najbardziej zaawansowane układy wspomagania, które dbają o jakość prowadzenia i hamowania.

Ten wydajny i ekonomiczny samochód, powinien sprawdzić się w każdych warunkach – poczuj różnice wyposażenia premium, które pozwoli Ci przemierzać z rodziną i współpracownikami odległe trasy.

Przestrzeń i wygoda

Auto posiada wygodne fotele dla 9 osób i dużą pojemność bagażnika, w którym bez problemu można pomieścić wszystkie torby, walizki i bagaże. Przestrzeń oferuje satysfakcjonującą pracę i rozrywkę w podróży każdemu, kto wybiera ten model samochodu – dlatego sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych podróży wakacyjnych, weekendowych wyjazdów służbowych i urlopów w grupie najbliższych przyjaciół.

x