FAQ

Często zadawane pytania

Zbiór podstawowych pytań i odpowiedzi dotyczących wynajmu samochodu typu van na lotnisku w Krakowie przy korzystaniu z usług naszej wypożyczalni busów. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo odpowiedzi na wszelkie wątpliwości dotyczące tego typu usługi. Po więcej informacji, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Czym zajmuje się Wypożyczalnia busów Rentalvans?

Wypożyczalnia busów Rentalvans wynajmuje samochody typu van (9-osobowe) oraz wykonuje transfery z lotniska Kraków-Balice do centrum Krakowa lub w dowolne, wskazane przez klienta miejsce. Organizujemy też wycieczki turystyczne, obsługujemy wesela, konferencje, szkolenia firmowe, wyjazdy integracyjne czy wieczory panieńskie lub kawalerskie. Jesteśmy do pełnej Państwa dyspozycji.

Czy wysłanie zapytanie o dostępność samochodu jest równoznaczne z przyjęciem rezerwacji?

Nie. Rezerwacja jest uznana za przyjętą, gdy dostaną Państwo informację zwrotną, potwierdzającą przyjęcie rezerwacji od pracownika Wypożyczalni busów Rentalvans.

Czy cena podana w formularzu rezerwacji jest ceną obowiązującą w dniu wynajmu?

Cena za wynajem, którą wylicza system w formularzu rezerwacji to cena całkowita za wynajem i jest obowiązująca w dniu wynajmu, o ile klient nie dokona zmian w rezerwacji podczas trwania wynajmu (np. przedłuży wynajem o kolejny dzień czy zmieni formę ubezpieczenia pojazdu).

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać, korzystając z formularza rezerwacji na naszej stronie lub dzwoniąc pod nr telefonu naszej firmy +48 575 00 46 46.

Czy zrobioną rezerwację mogę anulować?

Tak, zrobioną przez Państwa rezerwację można anulować i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Prosimy jednak o odwoływanie rezerwacji maksymalnie 24 godziny przed planowanym wynajmem. Ułatwi nam to rozplanowanie dostępności naszej floty dla pozostałych klientów.

W jaki sposób spotkam się z pracownikiem Wypożyczalni busów Rentalvans na lotnisku?

Nasz pracownik będzie czekał na Państwa w hali przylotów. Podczas rezerwacji prosimy o podanie danych kontaktowych (nr telefonu, adres mailowy), aby nasz pracownik mógł się z Państwem skontaktować w miarę jakichkolwiek problemów. Ważne jest też to, aby podać nr lotu, którym przylatujecie Państwo do Krakowa. Dzięki tej informacji pracownik naszej firmy może sprawdzić, jak przebiega Państwa lot i odpowiednio długo na Państwa zaczekać. Mimo ciągłej poprawy linii lotniczych w kwestii punktualności, wciąż mamy sytuacje opóźnień lotów.

Czy mogę odebrać zarezerwowany samochód w innym miejscu niż lotnisko Kraków-Balice?

Oczywiście lokalizacja odbioru wybierana jest domyślnie, jednak podstawimy pojazd w dowolne, wybrane przez Państwa miejsce. Szczegóły można ustalić indywidualnie, kontaktując się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Jakie dokumenty są konieczne, by wynająć busa w firmie Rentalvans?

Aby wynająć samochód w naszej wypożyczalni busów trzeba posiadać przy sobie: ważne co najmniej od roku prawo jazdy uprawniające do prowadzenia tego typu pojazdu, drugi dokument ze zdjęciem (paszport lub dowód osobisty) oraz kartę kredytową/debetową (potrzebną do zrobienia depozytu). Nie akceptujemy kart bankomatowych typu Visa Electron czy Mastercard Maestro.

Nie mam ukończonych 25 lat, czy mogę wynająć busa w firmie Rentalvans?

Wynajmujący w dniu wynajmu musi mieć ukończone 25 lat.

Czy mogę wynająć samochód poza godzinami pracy biura?

Oczywiście jest taka możliwość. Usługa wynajmu samochodu poza godzinami pracy naszego biura to koszt 80 PLN za wynajem.

Czy tylko wynajmujący może być kierowcą busa podczas jego wynajmu?

Oczywiście kierowców może być więcej. Jednak dodanie kolejnego kierowcy do umowy wiąże się z opłatą 10 PLN za każdy dzień wynajmu.

Czy podczas wynajmu, obowiązuje mnie limit kilometrów?

Samochody wynajmowane w naszej firmie nie są objęte limitem kilometrów.

Czy mogę przedłużyć swój wynajem?

Tak, możecie Państwo przedłużyć swój wynajem samochodu. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z naszą firmą, celem ustalenia szczegółów przedłużenia wynajmu.

Czy przed zwrotem busa, muszę go zatankować do pełna?

Tak, w momencie wynajmu otrzymujecie Państwo pojazd z pełnym bakiem paliwa i prosimy o zwrot auta również z pełnym bakiem. Wypożyczalnia busów Rentalvans liczy 8 PLN za każdy brakujący litr paliwa.

Kiedy mogę zapłacić za wynajem?

Płatność za wynajem dokonywana jest od razu po zwrocie. Należność jest ściągana z Państwa zablokowanych środków na karcie kredytowej/debetowej. Reszta depozytu jest w tym momencie automatycznie odblokowywana.

x