Wynajem busa na święta wielkanocne w Krakowie

Wynajem busa na święta wielkanocne w Krakowie

Już za dosłownie kilka dni obchodzić będziemy święta wielkanocne. Zgodnie z tradycją Wielkanoc przypada na pierwszą niedzielę po paschalnej pełni Księżyca. W tym roku Niedziela Wielkanocna wypada 21 kwietnia. Wielkanoc to najstarsze i jednocześnie najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej obchodzone na pamiątkę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Święta Wielkiej Nocy w Polsce łączą się z wieloma tradycjami i obrzędami, takimi jak czuwania przy symbolicznym grobie Chrystusa, poranne msze rezurekcyjne oraz uroczyste śniadania.

Święta to nie tylko czas zadumy czy religijnych obrzędów, ale i doskonała okazja do spotkań w gronie przyjaciół oraz wspólnych wycieczek. Dla portów lotniczych, takich jak lotnisko Kraków-Balice jest to okres natężonego ruchu. Polacy mieszkający za granicą często decydują się na powrót do kraju na czas świąt, aby spędzić je wspólnie ze znajomymi czy bliskimi. Jeżeli również planujesz przylot do Krakowa w okresie świątecznym, niestety na lotnisku powitają Cię niemałe kolejki. Co zatem zrobić, gdy potrzebujesz szybko dostać się z lotniska do domu bądź też hotelu, oddalonego o nawet kilkaset kilometrów a dodatkowo podróżujesz wraz z rodziną? W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni busów osobowych.

Wynajem busa na lotnisku w Krakowie to procedura niezmiernie prosta i dość przystępna cenowo, przy przeliczeniu na ilość pasażerów. Samochód możesz zarezerwować online lub telefonicznie. Przestronny bus z wypożyczalni, wyposażony w system nawigacji GPS oraz klimatyzację, zapewnia wygodę i niezależność, których nie oferuje ani taksówka ani transport publiczny. Jeżeli podróżujesz w dużej grupie osób i cenisz komfort, to z pewnością zainteresują Cię nasze usługi.

Wypożyczalnia busów Rentalvans oferuje wynajem 9-osobowych vanów w doskonałej kondycji. Na tle konkurencji wyróżnia nas wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny i perfekcyjny stan techniczny naszej floty pojazdów. Zapewniamy busy na wyjazdy wakacyjne, spotkania integracyjne, wesela i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.