Transfery z lotniska Kraków-Balice

Transfery z lotniska Kraków-Balice

Planujesz podróż samolotem do Krakowa, ale nie wiesz, jak szybko i wygodnie dotrzeć z lotniska do centrum miasta nie wydając przy tym majątku? Transfer lotniskowy to metoda transportu, która pomoże Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu a przy okazji nie zrujnuje Twojego portfela.

Jak dostać się z lotniska w Balicach do centrum Krakowa?

Port lotniczy Kraków-Balice to drugie lotnisko w Polsce pod względem liczby przyjmowanych pasażerów, jak i obsługiwanych lotów. Port nadal jest rozwijany a w planach znajduje się budowa nowego pasa startowego czy konieczna rozbudowa terminala pasażerskiego.

Jak łatwo się domyślić po wylądowaniu na lotnisku w Krakowie na podróżnych czekają niemałe kolejki. A przecież nie ma nic gorszego po męczącym locie, jak długie oczekiwanie na wolną taksówkę, czy niewygodna podróż zatłoczoną komunikacją miejską. Jeżeli cenisz swój czas i komfort, warto zastanowić się nad rezerwacją transferu lotniskowego. To świetne rozwiązanie dla osób podróżujących w grupie lub z rodziną. Transfer lotniskowy, jak sama nazwa wskazuje, to przejazd busem z lotniska do hotelu, apartamentu czy innej lokalizacji.

Rezerwacja transferu lotniskowego

Wynajem busa z prywatnym kierowcą pozwala zaoszczędzić wiele niepotrzebnych nerwów. Należy jednak pamiętać o konieczności zarezerwowania usługi z odpowiednim wyprzedzeniem. Proces rezerwacji nie należy do skomplikowanych i zajmuje zaledwie kilka minut. Aby zarezerwować transfer lotniskowy w naszej wypożyczalni busów, wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny online i gotowe. Zapomnij o kolejkach na postoju oraz tłumach w autobusie. W dniu swojego przylotu, na lotnisku spotkasz naszego kierowcę, który szybko i bezpiecznie zawiezie Cię do celu Twojej podróży. Jeżeli nadal jesteś nieprzekonany, oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z transferu lotniskowego, oferowanego przez wypożyczalnię Rentalvans:

  • W razie opóźnienia lotu, nasz pracownik zaczeka na Ciebie w hali przylotów;
  • Z góry znasz całkowity koszt podróży;
  • Zapewniamy komfortowy przejazd 9-osobowym busem;
  • Uprzejmy kierowca, z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania, odnośnie Krakowa i okolic;
  • Gwarantujemy szybką podróż wprost do celu bez kluczenia po mieście.

Transfer lotniskowy sprawdza się idealnie w przypadku wycieczek rodzinnych oraz wyjazdów biznesowych, kiedy to komfort i bezpieczeństwo liczy się najbardziej. Serdecznie zachęcamy do zarezerwowania transferu lotniskowego w naszej wypożyczalni busów za pośrednictwem formularza bądź też telefonicznie.