Bus z wypożyczalni, czyli pomysł na majówkę

Bus z wypożyczalni, czyli pomysł na majówkę

Jak co roku, początek maja to idealna okazja na wypad za miasto. Długi majowy weekend dla większości kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem na łonie natury, grillowaniem pod chmurką oraz wycieczkami z rodziną lub przyjaciółmi. Wyjazd z całą paczką w góry czy nad wodę to świetny pomysł na majówkę, co jednak zrobić gdy nie masz samochodu albo Twoje auto jest po prostu zbyt małe, by pomieścić wszystkich pasażerów wraz z ich bagażami? W takim przypadku najrozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni busów.

Wbrew pozorom wynajem busa na kilka dni nie zrujnuje Twojego portfela. Atrakcyjne stawki za wynajem to aktualny standard na rynku. Warto również podkreślić, że mimo swoich rozmiarów, vany to bardzo ekonomiczne samochody. W naszej wypożyczalni busów oferujemy pojazdy wyposażone w nowoczesne silniki diesla, panele multimedialne oraz czujniki cofania i inne systemy wspomagania kierowcy. To wszystko powoduje, że jazda tego typu autem praktycznie niczym nie różni się od prowadzenia samochodu miejskiego, a komfort podróży jest nieporównywalnie większy, a już szczególnie gdy posiadamy liczniejszą rodzinę. Wypożyczalnia busów Rentalvans dysponuje 9-osobowymi busami, które nie tylko pomieszczą wszystkich członków Twojej rodziny, ale również wielkogabarytowy bagaż, taki jak np. rower, plecak trekkingowy, czy duży grill.

Na pewno każdy ma swój indywidualny pomysł na spędzenie tych kilku dodatkowych dni wolnego w maju. Jeżeli cenisz swobodę i zależy Ci na komfortowej i bezpiecznej podróży to wynajem busa wydaje się tutaj najlepszą opcją. Pytanie tylko dokąd warto się wybrać? Przy dobrze zaplanowanym urlopie, możesz zyskać nawet 9 dni wolnych od pracy, dlatego powinieneś rozważyć wyjazd za granicę. Ostatnio dużą popularnością cieszy się Chorwacja. Kilka dni nad błękitnym i ciepłym Morzem Adriatyckim pozwoli Ci odzyskać energię i nacieszyć oczy nietuzinkowymi krajobrazami. Dla miłośników gór polecamy nasze polskie Bieszczady, a w szczególności miejscowość Muczne, która znajduje się nieco dalej od dobrze znanych i wydeptanych szlaków. To idealna propozycja dla ludzi zmęczonych otaczającą ich wrzawą i natłokiem informacji.

Nieważne, jaki kierunek obierzesz – na nasze samochody możesz liczyć w każdej sytuacji. Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów to dla nas priorytet. Zapraszamy do wizyty w siedzibie naszej wypożyczalni busów w Krakowie, nieopodal lotniska Balice lub do kontaktu telefonicznego.